• Wtorek, 9 marca 2021

Naturalne afrodyzjaki

Stan miłości i zakochania niejednemu z nas dodaje skrzydeł i energii. Wraz z wiekiem i coraz większym stażem w związku, może dopaść nas rutyna, która w znacznym stopniu potrafi popsuć relacje między kochankami. Z walką na obniżone libido przychodzą do nas chętnie używane afrodyzjaki, o których krąży opinia powodu zwiększonej potencji oraz popędu seksualnego. Zamiast sięgać po, niekiedy szkodliwe lub bardzo słabo działające, tabletki lub kompletnie zignorować problem, wybierzmy naturalne i zdrowe dla naszego organizmu produkty. Efekt może nas zaskoczyć, a jest to tylko mały dodatek w naszej diecie! Sprawdźmy więc, po o jaką żywność powinniśmy wzbogacić naszą dietę tak, aby poprawić zarówno nasze życie seksualne.

  • Bakłażan - znany pod nazwą ,,gruszka miłości" w wielu krajach uważany jest za silny afrodyzjak. Nic dziwnego, bakłażan wpływa na nasz układ nerwowy, dzięki czemu dotyk partnera będzie dla nas mocniejszy i wyraźniejszy. W Polsce bakłażan staje się coraz bardziej popularny i łatwo dostępny. Istnieje wiele pysznych przepisów, które możemy wykorzystać by wprowadzić bakłażana do naszej diety, lub przyrządzić go na randkę,
  • Figi - patrząc na figę, od razu można domyślić się, że może być ona afrodyzjakiem. Figa zawiera dużo cukru i potasu, co wpływa na pracę naszego serca i ilość energii, którą możemy wykorzystać później w różnych okolicznościach. 
  • Ostrygi - owoce morza generalnie uznawane są za naturalne afrodyzjaki. Jednak to ostrygi mogą być okrzyknięte numerem jeden w tej konkurencji. Podnoszą one poziom testosteronu, a co za tym idzie, pozytywnie wpływają na potencję i popęd seksualny. Oprócz tego, poprawiają stan naszych mięśni, co może sprawić nas bardziej aktywnymi. 
  • Czekolada - słodycze mimo pewnych skutków ubocznych, zawsze poprawiają każdemu humor. Dzieje się to za sprawą magicznych właściwości czekolady. Potrafi ona mocno nas pobudzić i zredukować zmęczenie. Oprócz tego dodaje wiele energii i wprawia nas w miłosny nastrój. Idealny i smaczny sposób, by walczyć z nudą w łóżku!
  • Wino  - alkohol często bywa podstawą do różnych miłosnych przygód. Każdy kto kiedykolwiek wypił odpowiednią ilość wina wie, że z pewnością jest to doskonały afrodyzjak. Pobudza on nas, nasz popęd seksualny oraz czyni nas bardziej aktywnymi. Należy jednak uważać z ilością alkoholu, bo w przypadku nadużycia, możemy stać się znużeni. Oprócz tego, każdy wolałby pamiętać pewne części swojej nocy.
  • Truskawki - te letnie i soczyste owoce bardzo wpływają na nasz dobry nastrój i samopoczucie. Oprócz tego, zwiększają znacznie naszą ochotę na seks.
  • Arbuz - ten owoc potrafi zdziałać cuda, pobudzić nas i dodać energii. Warto spożyć go razem z truskawkami i winem, żeby efekt był mocniejszy.

Jak widać łatwo jest znaleźć naturalne i szybko działające afrodyzjaki, które będą pasować zarówno do kobiety jak i mężczyzny. Możemy z łatwością wykorzystać te składniki i przygotować z nich romantyczną kolację, która nie tylko przełamie rutynę w związku, ale również pobudzi nas do dalszej, o wiele przyjemniejszej części nocy.