• Środa, 27 stycznia 2021

MaxOn Active - źródła skuteczności

Problemy z potencją nie muszą być tematem tabu. Raz na jakiś czas miewa je każdy mężczyzna, każdy też ma prawo do niepokoju. Jeśli pojawiają się regularnie i utrzymują przez dłuższy czas, warto zastanowić się nad tym, czy nie odwiedzić lekarza, który podpowie nam, jak się z nimi uporać. Jeśli jednak chcemy sprawdzić, czy nie da się ich rozwiązać szybciej, w aptekach nie brakuje tabletek na potencję. Nie zaleca się jednak sięgania po przypadkowe rozwiązania, których działanie nie zostało nawet potwierdzone naukowo. Znacznie lepszą opcją wydaje się MaxOn Active – lek, którego substancją czynną jest sildenafil.

Właściwości leku

Sildenafil – a więc substancja czynna zawarta w tabletkach na potencję MaxOn Active – sprawia, że w tym konkretnym przypadku nie mamy do czynienia z suplementem diety, ale z lekiem. Oznacza to, że mężczyźni walczący z trudnościami w osiągnięciu i utrzymaniu wzwodu otrzymują preparat, który rzeczywiście jest im w stanie pomóc i może rozwiązać niepokojące ich problemy. Jego działanie polega na wspomaganiu rozkurczu naczyń krwionośnych, które znajdują się w prąci. Dzięki temu, podczas podniecenia seksualnego, do prącia napływa znacznie więcej krwi. Oznacza to nie tylko pojawienie się erekcji, ale i jej utrzymanie przez czas na tyle długi, aby usatysfakcjonować siebie i drugą osobę.

Oczywiście, należy pamiętać o tym, że mamy do czynienia z lekiem, który zaczyna działać jedynie po spełnieniu kilku założeń. Osoby, które decydują się na jego stosowanie muszą pamiętać, że nie dojdzie do niego bez podniecenia seksualnego. Po lek należy więc sięgnąć przed planowanym stosunkiem seksualnym. Na szczęście, zalicza się on do środków działających szybko, wystarczy więc sięgnąć po niego 25 minut przed zbliżeniem. Jego plusem jest także długość działania, zwykle więc możemy liczyć nawet na pięć godzin skuteczności. Lek nie jest wskazany do stosowania dla kobiet, u których za pobudzenie seksualne odpowiadają inne mechanizmy.

Kiedy zachować ostrożność

Osoby, które nie ukończyły jeszcze osiemnastego roku życia, a także te, które zmagają się z chorobą niedokrwienna serca i nadciśnieniem, nie powinny sięgać po lek. Oczywiście, również one nie muszą sądzić, że problemy z potencją nigdy ich nie opuszczą. W ich przypadku jednak konieczne jest zastosowanie innych substancji. Nie można też zapominać o tym, że w przypadku leków bazujących na sildenafilu, a więc również w odniesieniu do tabletek MaxOn Active bardzo ważne jest staranne zapoznanie się z informacjami znajdującymi się na opakowaniu oraz z treścią ulotki. Ma to szczególnie duże znaczenie wówczas, gdy ustala się dawkę leku. Nie może być ona za duża. Nie tylko nie zwiększy to szans na udane pożycie seksualne, ale również pociągnie za sobą określone skutki uboczne takie, jak choćby skoki ciśnienia i bóle głowy. Jeśli stosowanie leku nie przynosi spodziewanych rezultatów, nie warto ponawiać prób. Znacznie lepszą opcją jest udanie się do lekarza, zwierzenie się mu ze swojego problemu i wspólne poszukiwanie jego rozwiązania.